O konferenci a tématech

V červnu opět posilujeme síť

V poslední době jsem navštívil pár opravdu skvělých konferencí, na kterých vystoupilo mnoho super spíkrů. Když jsem se na to ale díval zpětně, mohl bych si odnést mnohem více. Jednodenní nebo půldenní konference jsou pro mě jen jakési vytržení z reality, kdy častokrát nejsem schopen ani žádné reflexe, protože se na mě hrnou přednášky kadencí AK 40

Equilibrium - konference, která vás donutí se zastavit

Chceme poskytnout různé názory, jako menu k ochutnání a zamyšlení. Chceme propojit lidi z různých oborů ve dvoudenním programu, kde budou mít dostatek prostoru porovnat své zkušenosti a třeba budou díky nám pozitivně naladěni a vymyslí něco nového, inovativního a nebo jim dodáme odvahu k nějaké změně u nich samotných. Třeba v něčem najdou rovnováhu a vyrovnanost

Mezi strategií a chaosem

Celý můj podnikatelský (a nejen ten podnikatelský) život osciluji mezi dvěma extrémy. V jeden moment žiji tady a teď, rozhoduji se intuitivně a jednám impulsivně. Vzápětí mne popadne touha být naprosto organizovaný, vytvářet pětileté strategie, akční kroky, milníky, metriky a hledám projektové nástroje.

Zbavují nás technologie lidskosti?

Futuristé předvídají, že život člověka se v příštích 20 letech změní více než za předchozích 300 let. Co to bude pro lidstvo znamenat? Vytratí se díky digitalizaci z našich životů humanita, hodnoty lidství a promění se osobní integrita člověka?

Registrace

Součástí vstupenky je občerstvení během celé konference a sleva na ubytování přímo v Golfovém resortu KASKÁDA nebo také v blízkém hotelu ATLANTIS a MAXIMUS Resort. Rádi Vám zašleme kontakt na ubytování se slevou.

Cena vstupenky za oba dva dny je 12 000 Kč bez DPH
1+1 pro dva lidi z firmy 20 000 Kč bez DPH

Zvýhodněná cena do 19. 5. 2017