event by Red Button

EQUILIBRIUM 2023
Praktické informace

Vítej na Equilibrium!

Neuvěřitelné jak ten čas letí, ale je to tak. Další Equilibirium, tentokrát s podtextem KMENY, je tady. Dva dny, kdy se můžeš zapojit do živých diskuzí či workshopů nebo prostě jen vypnout a odpočívat, dva dny pohody a přátelské atmosféry, dva dny ve společnosti více než 70 lidí z řad členů a přátel sítě 🔴 Red Button, dva dny společného času spolu ❤️.


Červená tlačítka jako zkratka k informacím:

S kým se můžeš na Equilibriu potkat

Máš už svého spolubydlícího?

Prostor pro společní sdílení cesty autem, na kole atd.

Přidej vlastní téma do programu a zapoj ostatní.

Kdy se co děje

Jak to bude probíhat? Co znamená mít svoje téma?

Připomeň si jak to celé vlastně funguje.

Společný komunikační nástroj před akcí i na akci


Co se připravit s sebou? 

#pohoda je nade vše. Pohodlné oblečení, nastavení mysli na inspiraci a odpočinek a na setkání se se zajímavými lidmi.

#témata, o kterých chceš mluvit, diskutovat nebo se o nich něco dozvědět! Kdo byl minule, ví. Fakt je to barcamp! Před pěti lety jsme se rozhodli přestat rozdělovat lidi na posluchače a přednášející. Předloni jsme se rozhodli přestat to celý šňěrovat a organizovat. Jaký to bude a co si odneseš, je PLNĚ NA TOBĚ!

MŮŽEŠ VŠECHNO, NEMUSÍŠ NIC!

Na Equilibriu se můžeš účastnit prakticky všeho a nebo taky nevyužít nic z toho, co nabízíme. Pokud Ti chybí téma nebo aktivita, feel free to organize it. Záleží na Tobě, Tvém aktuálním rozpoložení a náladě. Jediný limit jsou maximální kapacity některých aktivit.


Praktikálie 

aneb ať víš co a jak a nezapomeneš si do batůžku přibalit vše potřebné 💪:

  • Na táborákování 🔥 se hodí cokoli, co může dočasně vonět po uzenkách a hlavně přibal kytaru 🎸, bubny 🥁, tamburinu, housle, saxofon, ukulele, bendžo, chrastítka, rumbakoule resp. cokoliv co umíš zapojit do hry.
  • Máš strach že bude večer moc hlučno nebo že spolubydlící chrápe? Přibal špunty do uší 👂
  • Pokud se rád/a cácháš ve vodě #plavkysehodí, je tam jezírko i bazén na koupání 🏊‍♀️
  • Barcampové diskuze budou probíhat v celém areálu, takže na trávu se rozhodně hodí deka 🌳
  • Vezmi s sebou také svoji oblíbenou láhev na vodu 🍶. V rámci diskuzí budeme po celé zahradě a sklo v zahradě není nikdy nejlepší nápad. Řeší to sice plastové kelímky, ale znáš to, nejlepší kelímek je žádný kelímek 🌍
  • Jak známe Šrakyiho, půjde ráno běhat🏃‍♂️, pokud se chceš přidat, běžecké boty s sebou
  • Pokud si rád/a ráno protáhneš tělo, jógamatka nebo deka 🧘‍♀️ bude fajn a klidně tím můžeš provést ostatní
  • ☝️ a abychom nezapomněli! Tradičně velkým hitem je FOTBÁLEK 😇 = věci s sebou. Pokud si rád zahraješ Petang, Kubb nebo třeba Mölkky, i na ně je tam ideální prostor (sadu na hraní ideálně přivez vlastní).

D I E T N Í  O M E Z E N Í 🍲
Vege / bezlepkové verze stravy zajištěny. Pokud máš jiné dietní omezení, nemusíš se strachovat, domluvili jsme pro tyto případy možnost objednat, po dohodě s kuchařem, individuální stravu 💪. Pokud budeš mít problém na místě, zatahej nás za rukáv.


Chceš kouknout programu na zoubek ?

P O N D Ě L Í 
přijet můžeš kdykoli od 15:00 do 17:00. A samozřejmě i později, ale to už přijdeš o společné "Kmenové" otevření a také úvodní seznámení s Equilibriem.

Večer můžeš strávit se sklenkou v ruce 🍷 nebo se nechat překvapit večerním kmenovým programem 🥁. Vychladnout tě rozhodně nenecháme 🔴🔥.

Ú T E R Ý 
si představ jako švédský stůl, kam můžeš přinést i svůj díl právě Ty. Velká část programu bude vznikat na místě. V úterý nás čekají 3 dvouhodinové bloky. Můžeš si něco připravit dopředu nebo se nechat vést myšlenkou na místě! V organizačním týmu jsme připravili střípky programu, zbytek už bude na každém z nás. Pokud teď váháš, cože si můžeš připravit, koukni na první zprávu od nás 😜. Máme jedinou špatnou zprávu. Nestihneš být všude 😁.

Už před snídaní, bude prostor vtáhnout ostatní do tvých ranních rituálů a zapojit je do ranního běhu, jógy, meditace či jakékoliv jiné aktivity, která je tvou součástí. Určitě dej vědět dopředu, ať vidíme jak náš "švédský stůl" roste.

Dopolední blok začíná v 9:00 a zarámovali jsme ho tématem “Chci kmen něco naučit!” aneb ryzí know-how členů RB kmene. Odpolední blok od 13:30 pak tématem “Nic není tabu!” aneb sdílení témat, která hýbou naším kmenem. V posledním bloku od 15:45 bude možné zúčastnit se Lego hry (zapiš se zde) a bude jako vždy prostor na fotbálek na louce, koupání v bazénu i jezírku (nezapomeň plavky), procházku nebo cokoliv dalšího ...

Od 18:00 se pak můžeš těšit na netradiční zážitek a absolutní špičky z ČR ve Slam poetry. "A pokud taky z vlastní vášně, sem tam někdy skládáš básně" 😇, bude i "Open mic" pro kohokoliv z nás. Takže notýsky a poznámky s sebou. A nebo jako vždy můžeš čas využít podle svého.

Vrcholem večera bude muzicírování a "džemování" u táboráku . A tady se opět můžeš zapojit! Pokud hraješ na nějaký nástroj a ještě třeba rád bavíš ostatní, přivez ho sebou. Můžeš se ujmout táborákového kruhu nebo jen doprovodit ostatní, zapojení se meze nekladou. Každopádně, pokud máš doma jakékoliv nástroje , doprovodné perkuse  nebo cokoliv, co se k ohni hodí, vezmi si to sebou! Loni se sešlo tolik nástrojů a hudebníků, že by to vydalo na celou kapelu. Že bychom letos vydali RB kmenový singl? 😉

S T Ř E D A
Pro nás staré harcovníky, je to asi nejkrásnější čas. Víme, že v tuhle chvíli už jsme spolu něco zažili a máme odvahu vystoupit se šílenějšími myšlenkami, které bychom si bez předchozího poznávání třeba nedovolili a mnohem víc se otevřít. Proto bude prostor pro témata, která se den před tím nevešla 😈. Společně též smeteme mandalu, kterou jsme společně vytvořili, neb pomine stejně jako celé Equilibrium. Energie však v písku i v nás zůstane a společně si ji odvezeme do dalších dní. A pak už bude jen oběd a mávání ...


ADRESA: 

Dvůr Perlová Voda
Kostelec nad Ohří 13
Budyně nad Ohří

GPS: 50°23'43.327"N 14°05'29.414"E


HELP LINE

V případě jakýchkoli dotazů se na nás obrať.

 Jan Mašek
+420 724 839 994
jan@redbutton.cz

Jindra Lukes
+ 420 603 411 437
jindrich@redbutton.cz

Klára Škvorová
+ 420 603 502 311
klara@redbutton.cz

Martin Vasquez
+420 776 106 610
martin@vasquez.cz