event by Red Button

EQUILIBRIUM 2021
Praktické informace 

Vítej na Equilibrium!

Neuvěřitelné je, že po měsících 2D obrazů, hodinách strávených sezením na židli a koukáním do černé obrazovky (pokud jste měli štěstí, viděli jste i hýbající se portréty) se vážně potkáme! Naživo a v 80 lidech❤️ Už druhý rok nabývá na významu kouzlo Equilibria - setkání se spolu.

Co se připravit s sebou? 

#pohoda je nade vše. Pohodlné oblečení, nastavení mysli na inspiraci a odpočinek a na setkání se se zajímavými lidmi.

#témata, o kterých chceš mluvit, diskutovat nebo se o nich něco dozvědět! Kdo byl minule, ví. Fakt je to barcamp! Před čtyřmi lety jsme se rozhodli přestat rozdělovat lidi na posluchače a přednášející. Loni jsme se rozhodli přestat to celý šňěrovat a organizovat. Jaký to bude a co si odneseš, je PLNĚ NA TOBĚ!

Červená tlačítka jsou zkratka ke všem potřebným informacím:

S kým se můžeš na Equilibriu potkat

Máš už svého spolubydlícího?

Chceš se s někým svézt nebo naopak nabídnout místo v autě?

Časový rozvrh

Jak to bude probíhat? Co znamená mít svoje téma?

Komunikace před akcí a na akci na jednom místě


Praktikálie 

Tohle slovo mám od Jindry a už si ho neumím představit říct jinak. Jestli ses ještě neochomýtl/a kolem ReBeLeadra,  tak jsou to praktické věci, které Sandra nikdy neřeší, Jindra nikdy nezapomene a účastníci mají pocit, že ví vše podstatné a jsou báječně připravení 😇

 • Jdeš na horsemanship🐴?
  Podle všeho se hodí mít pevný boty 👟 (rozuměj kecky) a oblečení, které ti nebude příliš vlát kolem těla
 • Na táborákování 🔥
  se hodí cokoli, co může dočasně vonět po uzenkách a taky hlavně! kytaru 🎸, bubny 🥁, tamburinu, chrastítka, rumbakoule,....
 • Pro úvodní workshop potřebujeme šátek nebo škrabošku
 • Pokud se rád/a cácháš ve vodě, jsou tam jezírka i bazén na koupání #plavkysehodí 🏊‍♀️
 • Jak znám Šrakyiho, půjde ráno běhat🏃‍♂️, pokud se chceš přidat, dres s sebou
 • Karol zase miluje jógu🧘‍♀️, tak pokud si rád/a ráno protáhneš tělo, jógamatka nebo deka
 • ☝️a málem bych zapomněla! Největší hit byl loni (kromě popálených nohou) FOTBÁLEK 😇

C O V I D 🦠
Je nám nejbližší přístup #bettersafethansorry. Po mnoha diskusích jsme tak došli k tomu, že není jediná správná cesta, která by udělala radost všem. Volíme organizačně nejjednodušší cestu. Pro vstup na Equilibrium Tě obereme o pár Tvých slin a až test ukáže, že jsi dostatečně negativní (mračení se nepočítáme za důkaz😉), budeš mít vstup volný.

D I E T N Í  O M E Z E N Í 🍲
Vege / bezlepkové verze stravy zajištěny. Pokud máš jiné dietní omezení, nemusíš se strachovat, domluvili jsme pro tyto případy možnost objednat individuální stravu 💪. Pokud budeš mít problém na místě, zatahej nás za rukáv.


Chceš kouknout programu na zoubek ?

P O N D Ě L Í 
Tentokrát pondělí plánujeme o kapku víc než loni😇

Přijet můžeš kdykoli od 15:00 do 17:00. A samozřejmě i později, ale to už možná přijdeš o sfoukávání svíček na pomyslném Red Buttním dortu s prvním kulatým číslem 5️⃣.

Seznamkou nás tentokrát provede Martin Vasquez, a tak své ještě neoprýskané členství v Red Button rovnou pokřtí tím, co je mu blízké.

Část večera (20:00-22:00) můžeš strávit se sklenkou v ruce nebo se nechat překvapit Pavlem Moricem a cestou sám/a k sobě.

Ú T E R Ý 
si můžeš představit jako švédský stůl, kam můžeš přinést i svůj díl právě Ty. Velká část programu bude vznikat na místě, ale už teď víme, že v úterý nás čekají  3 dvouhodinové bloky . Můžeš si něco připravit dopředu, nebo se nechat vést myšlenkou na místě! V organizačním týmu jsme připravili střípky programu, zbytek už bude na každém z nás. Máme jedinou špatnou zprávu. Nestihneš být všude😁

Zejména po obědě nastane organizační fičák. Ve 12:30 začíná hra Gold of the desert kings (přihlášených 15 lidí), ve 13:15 představování témat do SLOTU 2 (cca 25 lidí) a ve 13:30 teoretický úvod k Horsemanshipu (přihlášených 35 lidí). Pokud nezbytně nutně chceš stihnout oboje, hru i koně, bude to honička, ale je šance to zmáknout🙏 DEJ MI VĚDĚT

Pro ty, kteří nejdou na koně je tu možnost využít odpolední SLOT 3 nebo si třeba vyrazit na procházku na nedalekou zříceninu Hazmburku.

Večer můžeš strávit podle svého. Zrychlit se můžeš se Sara Polak u pubquizu, zpomalení zase najdeš u nestrašidelné bojovky s Mikym Škodou a úplně zastavit se můžeš třeba u táboráku s Tominem a Michalem Beránkem (ano, uhlíky budou, ale tentokrát zcela bezpečně😉). 

S T Ř E D A
nabídne čeká 1 dvouhodinový slot . Pro nás staré harcovníky je to asi nejkrásnější čas. Víme, že v tuhle chvíli už jsme spolu něco zažili, a máme odvahu vystoupit s šílenějšími myšlenkami, které bychom si bez předchozího poznávání třeba nedovolili. A pak už bude jen oběd a mávání a pro členy Red Button retrospektiva.

V I D E A
V průběhu všech dní plánujeme pár slotů s Petrem Vágnerem na dotvoření našeho videa Co je Red Button? Podrobnosti budou na místě.


Chceš se vrátit ke komunikaci, jestli ti něco neuteklo?


ADRESA: 

Dvůr Perlová Voda
Kostelec nad Ohří 13
Budyně nad Ohří

GPS: 50°23'43.327"N 14°05'29.414"E


HELP LINE

V případě jakýchkoli dotazů se na nás obrať.

Sandra Fridrichová
+420 608 522 640
sandra@prolepsizivotvpraci.cz

 Jan Mašek
+420 724 839 994
jan@masek.me

Jindra Lukes
+ 420 603 411 437
jindrich.lukes@gmail.com