event by Red Button

EQUILIBRIUM 2022
Praktické informace

Vítej na Equilibrium!

Neuvěřitelné jak ten čas letí, ale je to tak. Další Equilibirium, tentokrát s podtextem OSTROV SVOBODY, je tady. Dva dny, kdy se můžeš zapojit do živých diskuzí či workshopů nebo prostě jen vypnout a odpočívat, dva dny pohody a přátelské atmosféry, dva dny ve společnosti více než 80 lidí z řad členů a přátel 🔴 Red Button, dva dny společného setkání se spolu ❤️.


Červená tlačítka jako zkratka k informacím:

S kým se můžeš na Equilibriu potkat

Máš už svého spolubydlícího?

Chceš se s někým svézt nebo naopak nabídnout místo v autě?

Časový rozvrh

Jak to bude probíhat? Co znamená mít svoje téma?

Připomeň si co je Equilibrium a jak to celé vlastně funguje.

Společný komunikační nástroj před akcí i na akci


Co se připravit s sebou? 

#pohoda je nade vše. Pohodlné oblečení, nastavení mysli na inspiraci a odpočinek a na setkání se se zajímavými lidmi.

#témata, o kterých chceš mluvit, diskutovat nebo se o nich něco dozvědět! Kdo byl minule, ví. Fakt je to barcamp! Před pěti lety jsme se rozhodli přestat rozdělovat lidi na posluchače a přednášející. Předloni jsme se rozhodli přestat to celý šňěrovat a organizovat. Jaký to bude a co si odneseš, je PLNĚ NA TOBĚ!

MŮŽEŠ VŠECHNO, NEMUSÍŠ NIC!

Na Equilibriu se můžeš účastnit prakticky všeho a nebo taky nevyužít nic z toho, co nabízíme. Pokud Ti chybí téma nebo aktivita, feel free to organize it. Záleží na Tobě, Tvém aktuálním rozpoložení a náladě. Jediný limit jsou maximální kapacity některých aktivit.


Praktikálie 

aneb ať víš co a jak a nezapomeneš si do batůžku přibalit vše potřebné 💪:

  • Přidáš se k výstupu na Hazmburk 🏰?
    Vem si boty 👟, ve kterých se ti dobře půjde v terénu (rozuměj po polní cestě, ale omezovat tě nebudeme 😜), na vrcholu se může hodit větrovka a na cestu zpět rozhodně přibal čelovku 🔦. Budeme se vracet po západu slunce.
  • Na táborákování 🔥
    se hodí cokoli, co může dočasně vonět po uzenkách a hlavně přibal kytaru 🎸, bubny 🥁, tamburinu, chrastítka, rumbakoule, ....
  • Pokud se rád/a cácháš ve vodě, jsou tam jezírka i bazén na koupání #plavkysehodí 🏊‍♀️
  • Jak známe Šrakyiho, půjde ráno běhat🏃‍♂️, pokud se chceš přidat, boty s sebou
  • Pokud si rád/a ráno protáhneš tělo, jógamatka nebo deka 🧘‍♀️ bude fajn a klidně tím můžeš provést ostatní
  • ☝️ a abychom nezapomněli! Tradičně velkým hitem je FOTBÁLEK 😇 = věci s sebou. Pokud si rád zahraješ Petang, Kubb nebo třeba Mölkky, i na ně je tam ideální prostor (sadu na hraní ideálně přivez vlastní).

D I E T N Í  O M E Z E N Í 🍲
Vege / bezlepkové verze stravy zajištěny. Pokud máš jiné dietní omezení, nemusíš se strachovat, domluvili jsme pro tyto případy možnost objednat, po dohodě s kuchařem, individuální stravu 💪. Pokud budeš mít problém na místě, zatahej nás za rukáv.


Chceš kouknout programu na zoubek ?

P O N D Ě L Í 
přijet můžeš kdykoli od 15:00 do 17:00. A samozřejmě i později, ale to už přijdeš o společné otevření "Ostrova svobody" a také úvodní seznámení s Equilibriem.

Večera můžeš strávit jen tak se sklenkou v ruce 🍷 nebo se nechat překvapit večerním programem, který poškádlí tvou bránici a rozhodně tě nenechá vychladnout 🔴🔥.

Ú T E R Ý 
si představ jako švédský stůl, kam můžeš přinést i svůj díl právě Ty. Velká část programu bude vznikat na místě. V úterý nás čekají  3 dvouhodinové bloky. Můžeš si něco připravit dopředu nebo se nechat vést myšlenkou na místě! V organizačním týmu jsme připravili střípky programu, zbytek už bude na každém z nás. Pokud teď váháš, cože si můžeš připravit, koukni na první zprává od nás 😉. Máme jedinou špatnou zprávu. Nestihneš být všude😁

Už před snídaní, bude prostor vtáhnout ostatní do tvých ranních rituálů a zapojit je do ranního běhu, jógy, meditace či jakékoliv jiné aktivity, která je tvou součástí. Klidně dej vědět dopředu, ať vidíme jak náš "švédský stůl" roste.

Dopolední blok začíná v 9:30 a zarámovali jsme ho tématem “Co mě v životě skutečně baví”, odpolední pak tématem “Co v životě skutečně umím” a začne ve 13:30 … říkáš si, že tím co skutečně umíš, se i skutečně bavíš … náhoda? Nemyslíme si, ale kdo ví ... 😜. V posledním bloku od 16:00, bude jako vždy prostor na fotbálek na louce, koupání v bazénu (nezapomeň plavky), procházku nebo cokoliv dalšího ...

Večer můžeš opět strávit podle svého. Hlavním bodem programu bude výstup na nedalekou zříceninu hradu Hazmburk 🏰, za dechberoucím západem slunce a malým překvapením. Vem si proto boty, ve kterých se ti dobře půjde, na vrcholu se může hodit větrovka a na cestu zpět přibal čelovku 🔦.

Později večer pak dojde i na táborák . A tady se opět můžeš zapojit! Pokud hraješ na nějaký nástroj a ještě třeba rád bavíš ostatní, přivez ho sebou a můžeš se ujmout táborákového kruhu a nebo jen doprovodit ostatní. Každopádně, pokud máš doma jakékoliv další nástroje, perkuse nebo cokoliv co se k ohni hodí, vezmi si to sebou (pokud se jich nebudeš chtít chopit ty, někdo jiný to jistě ocení) 😉!

S T Ř E D A
V tuhle chvíli už jsme spolu něco zažili a máme odvahu vystoupit se šílenějšími myšlenkami, které bychom si bez předchozího poznávání třeba nedovolili a mnohem víc se otevřít. Proto uvítáme Tomáše Studeníka a společně se podíváme na naše “fuck-upy” v rámci FuckUp Morning 😈 … a ano budume mířit i k našim vlastním fuckupům. A pak už bude jen oběd a mávání ...


ADRESA: 

Dvůr Perlová Voda
Kostelec nad Ohří 13
Budyně nad Ohří

GPS: 50°23'43.327"N 14°05'29.414"E


HELP LINE

V případě jakýchkoli dotazů se na nás obrať.

 Jan Mašek
+420 724 839 994
jan@masek.me

Jindra Lukes
+ 420 603 411 437
jindrich.lukes@gmail.com

Martin Vasquez
+420 776 106 610
martin@vasquez.cz