Účastníci konference

Nechceme rozdělovat lidi na účastníky a řečníky. Chceme ještě více propojit naše světy a vytvořit prostor pro nová spojení. To je pro nás "equilibrium".

Jan Mašek

Vybral jsem si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval jsem ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra. Tam jsem se naučil propojovat a půjčovat si různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Vytvářel jsem mosty mezi 3M, jinými firmami a institucemi, abychom společně hledali win-win řešení. Rád vytvářím sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Dále mě baví nahlížet a učit se z oborů, které jsou mimo náš rámec či naší bublinu. Rád pomáhám tomu, aby lidi využívali svůj dar na maximum a spolutvořili s lidmi, kteří jsou hodnotově na stejné vlně a nebojí se říci „nevím“.

Luboš Malý

Jsem rád, když firma funguje, jako švýcarské hodinky. Proto hledám rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového. Prošel jsem si různými rolemi ve společnostech Procter&Gamble a LEGO - od výrobní operativy, přes manažerské pozice a konzultanství až po vedení globálních transformačních projektů. Rád propojuji různé obory, světy start-upů, neziskových organizací i vysokých škol a v neposlední řadě kultury, které jsem měl možnost potkat. Věřím, že skrze prostředí ve firmách je možné zlepšovat celou společnost. Proto spoluvytvářím síť RedButton a podílím se jak na vnitřním fungování tak na produktech a projektech. Mám rád tykání, otevřenost, dávat víc než brát, skromnost, lidskost a humor ve všech podobách. Fandím ZeroWaste a Expertnímu dobrovolnictví.

Ján Košturiak

Vystudoval strojírenství a průmyslové inženýrství, dlouhoudobě spolupracoval s největší evropskou společností pro aplikovaný výzkum Fraunhofer, spolupracoval na vývoji systému Simple++ (dnes PlantSimulation) a na desítkách inovací s nadnárodními i domácími firmami – např. VW, Mercedes, Siemens. Je spoluzakladatel společnosti IPA Slovakia, zemědelského družstva Agrokruh, spolupracuje na vývoji customizovatelného eBiku a jeho aditivní výrobě, buduje vlastní Podnikatelskú univerzitu (www.podnikatelskauniverzita.sk) ve které propojuje inovátory a podnikatele, pracuje v komunitě Dobrý pastier (ozdobrypastier.eu), ve které se nachází 350 lidí z okraje společnosti návrat do života s pomocí podnikatelských aktivit. Žije mezi Varínem na Slovensku a Měrůtkami na Moravě s manželkou Milenou a dětmi Jánem, Lucii a Zuzanou. Věnuje se jízdě na horském kole, turistice a psaní knih.

Petr Skondrojanis

Jsem sběratel zkušeností, věčně na cestě od někud někam, často vůbec nevím kam. Mým oborem jsou lidé, snažím se je odzdrojovat, tedy udělat z HR obor, který se zajímá o lidi a jejich efektivní fungování ve firemních organismech. Když říkám efektivní, myslím tím pro obě strany maximalizované, pro firmu z pohledu kvalit schopností a culture fit a pro člověka z pohledu využití jeho přirozeného potenciálu. Lidé jsou tvůrci dnešní reality a my na ně často a opakovaně zapomínáme.
 

Peter Bolebruch

Mám široký rozhľad v oblastiach ako psychológia, programovanie, data-science či marketing. Táto kombinácia mi pomáha vytvárať riešenia, ktoré zlepšujú ľuďom ich život. Rád postupujem bez tvrdej metodiky, občas chaoticky. Mám však dobre vytrénovanú intuíciu. Pomohol som tak už mnohým firmám. Prešiel som si pozíciami od programátora, analytika, marketéra až po promotéra tanečných eventov. Pochopil som, že najlepšie premýšľa prázdna hlava a preto si ju čistím medtitáciami. V poslednej dobe som vyhľadávaný práve pre ten môj úplne odlišný pohľad bežné veci či biznis modely. Skombinujte je moje talenty podla Gallupu - Aktivátor, Conectedness, Learner, Ideation a Positivity s praxou 20 rokov v oblastiach: programovanie, marketing a psychológia a dostanete sa tak ku profilu človeka, ktorý motivuje iných ku zmenám.

Petr Šídlo

Chorobný konceptualista, knihomol a bezlepkář z donucení.

Roman Stupka

V minulosti manažer v korporaci, dnes business kouč a mentor. pomáhám firmám a jejich lídrům rozvíjet jejich firmy, rozvíjet a implementovat strategie, uplatňovat správné nástroje řízení v praxi. stále hledám cesty mého osobního rozvoje - rozvoj vlastní empatie, lepší naslouchání, využívání poznatků a zážitků v praxi,
 

Filip Dřímalka

Jsem fascinován technologiemi a tím, jak mohou pomáhat lidem i organizacím všech velikostí. Proto ve dne i v noci (i díky svému menšímu workoholismu:) pomáhám firmám s digitální transformací, stavím vzdělávací projekty v oblasti digitální produktivity a objevuji další možnosti a příležitosti digitálních inovací. Mimo svoji práci se snažím být dobrý parťák své ženy a dětí a svůj volný čas trávit aktivně jako cestovatel, biker, potápeč, lyžař, nohejbalista a stolní tenista (pálky s sebou!:). Pravidelně navštěvuji evropské psytrancové festivaly a nepravidelně také šamanské rituály v Jižní Americe.

 

Petr Beneš

Baví mě přemýšlet nad dopady digitalizace nejen na svět byznysu a sociální prostředí, ale i jak současná civilizační revoluce promění naše indivuální životy, zvyky a hodnoty. Proto jsem v roce 2016 spoluzaložil 6D, která pomáhá v českém prostředí připravit firmy i jednotlivce na technologické a společenské změny co jsou před námi. Vždy jsem se pohyboval na rozhraní technologií a byznysu. Poslední roky jako CIO v bankách, ale také jako umožňovač, měnič prostředí, kouč a propojovač lidí. “Zjednodušování je moje mantra,... věřím, že míň je víc a věřím v sílu tady a teď.

 

Mirek Čáslavský

změna?proč?jak?s kým?kdy? .. jako nezávislý se zaměřuji na spolupráci s výrobními subjekty (malé i velké, "staré" i "jinačí"), spolupracuji se studenty (rád)
 

Martin Chmelař

Baví mě pronikat do skryté podstaty věcí a hledat kreativní řešení složitých situací vyplývající z pochopení hlubokých principů fungování světa a nás lidí, kteří jsme jeho součástí.

Jezevec

Hraní se věnuju celý svůj život a doposud jsem nepřestal. Vytvořil jsem desítky her, odehrál tisíce a vše, co jsem se z her naučil, jsem zúročil v přenosu herních principů do běžného života. Především systematické práce s motivací, dlouhodobou spoluprací a tvorbou inovativních řešení. Aktuálně, vedle vyučování na Masarykově univerzitě a evangelizace gamifikace, vedu svobodnou firmu Court of Moravia. ☠ Jsem z Brna, mám mnohé rozdílné názory a snadno mohu vypadat jako skeptik. Nicméně je snadné mě mít rád, nebojte ;).

Leoš Jiřele

Kapitán výrobního družstva SOLEA CZ z České Třebové, ve kterém pracuje 71% lidí s hendikepem a dodáváme z 90% do automotive. Baví mě vytvářet prostředí pro autonomii lidí i týmů. Těším se na viděnou :)
 

Pavel Wimmer

Baví mě inovace a propojování lidí. Aktuálně pomáhám s největším futuristicko-inovačním festivalem v srdci Evropy Future Port Prague, který má za cíl zapsat Prahu / Českou republiku na inovační mapu Evropy, inspirovat a otevírat oči v možnostech využití exponenciálních technologií. Aktuálně také rozjíždím vlastní firmu, která pomáhá firmám s využitím zmiňovaných exponenciálních technologií jako je AI, IoT, Blockchain v synergii / zapojením aplikovaného výzkumu. Moc mě také baví mentoring, koučink a oblast vzdělávání a spolupráce se studenty.
 

Michal Šrajer

S kamarády jsme před 10 lety rozjeli Inmite - studio pro vývoj mobilních aplikací. Až později jsme zjistili, že budujeme svobodnou firmu a děláme to jinak, než je obvyklé. Poté co jsme si demokraticky s celým týmem rozhodli, že se necháme koupit Avastem, jsem ve své roli CHO pokračoval v mnohem vetší firmě. Po opuštění Avastu jsem rok cestoval s rodinkou kolem světa a vrátil se s misí, pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být lidmi i v práci. A právě to je mé velké téma - jak doopravdy pomoct firmě k tomu, aby lidé v ní mohli být lidmi se vším všudy. Jak udělat ať mají firmy na lidi pozitvní dopad? Jak neoddělovat práci od života. A jak to udělat s opravdovým dopadem na co nejvíce lidí u nás?
 

Tomáš Michálek

Tomáš Michálek je spoluzakladatelem firmy Open Innovations. Zabývá se 3D tiskem a škálováním výroby produktů pomocí 3D tiskáren. Jeho firma provozuje MakersLab, kde probíhají kurzy 3D modelování a tisku pro firmy a veřejnost. Do MakersLabu si lidé mohou přijít postavit svou vlastní 3D tiskárnu. V 3D továrně řešíme zakázkový tisk, tvorbu modelů a škálování výroby. 3Démon je produktová cást zaměřená na cosplay komunitu - tisk helem, masek, příslušenství na kostými aj. Tomáš je velkým nadšencem do nových technologií. Kromě 3D tisku se intenzivně zajímá o drony nebo třeba kryptoměny.
 

Radovan Havlín

Jsem soucasti tri aktivnich firem s dalsimi 249 kolegy. Snazime se byt prikladem vyrobnim firmam v oblasti svobody/zodpovednosti. Citim se byt strazcem kultury, podporovac talentu v nasich firmach. Pecuji o mezilidske vztahy. Sdilim a situji s podobne smyslejicimi firmami. Spojuji zajimave lidi. Jsem-li osloven povim proc a jak to delame.
 

Michal Beránek

Z pozice ředitele firmy a předsedy představenstva jsem se věnoval 12 let budování a rozvoji společnosti OpenOne. Chtěl jsem z ní mít oslíčka na peníze a naleštěnou vizitku své práce. Něco, z čeho budu bohatý a za co mě budou ostatní chválit a oceňovat. Dřel jsem od rána do večera. Měl radost, když byly finanční výsledky. Měl vztek, když se cokoliv nedařilo a nezapadalo do plánu. Byl hodně autoritativní. Nenaslouchal kolegům, nerespektoval je, nedával jim možnost rozvíjet své talenty a schopnosti. Bylo to hodně na houpačce. Pak se mi změnil osobní život a jednou z klíčových otázek, na kterou jsem začal hledat odpověď byla co vlastně chci dál dělat (myšleno z pohledu "práce"). Prošel jsem si celkem dlouhým obdobím "nevím", až jsem narazil (..:-) na téma "svobody v práci". Zaujaly mě příběhy majitelů či ředitelů firem, kteří se rozhodli vést své firmy "jinak". Přinesl jsem tuto myšlenku do OpenOne, kde jsme začali svůj model hledat. Zpočátku to hodně skřípalo, protože kolegové (zejména společníci) si mysleli, že mě "hráblo", že jsem v nějaké sektě, a že to není realizovatelné. Postupně se je podařilo zapojovat a vydali jsme se na cestu. Objevil jsem v sobě talent a odvahu k experimentování. Zkoušeli jsme spoustu věcí a našli řadu forem a principů, které jsou z pohledu klasických firem naprosto nestandardní a mají výsledky a velké přínosy. Rozhodl jsem se, že se o tuto zkušenost budu dělit a pomáhat těm majitelům a manažerům, kteří budou chtít své firmy či týmy změnit.
 

David Vrba

Když se zpětně ohlédnu, a vzpomenu si na 20 let své profesionální kariéry, nezbývá než zkonstatovat, že jsem měl asi velké štěstí. To je dáno rozmanitostí zážitků, míst a hlavně lidí, které jsem potkal. V různých korporátních pozicích jsem projel velkou část světa. Vedl jsem týmy od Jižní Afriky přes Francii až po Kazachstán. V roli generálního ředitele 3M jsem provázel firmu jak rapidním růstem, tak i složitou ekonomickou krizí. Nakoukl jsem ale také do českých firem různých velikostí. Především v posledních 10 letech jsem absolvoval řadu úžasných rozvojových programů. Jsem totiž velký zastánce celoživotního vzdělávání. Moc rád čtu a sdílím. Baví mě vše, co se točí kolem firemní kultury, leadershipu. Má neutuchající snaha rozvíjet sebe, jednotlivce i týmy mě dovedla ke koučovaní a přednášení. Kromě toho jsem partnerem Digiskills.cz, podporuji Red Button, Future Port Prague a pracuji na novém projektu, který mě, věřím, přiblíží k svému ikigai
 

Jiří Vicherek

Vždycky mě fascinovali lidé a vždycky jsem rád přemýšlel a bavil se o důležitých věcech. Jako nejdůležitější téma dnešní doby, to, které nejvíc ovlivní život mě i mých dětí, a to, které nadprůměrně přitahuje chytré a ambiciózní lidi, vnímám technologie. V minulosti jsem proto pracoval jako interní PRista pro brněnský ZONER, startup Daty, ale také investiční skupinu Rockaway a její projekty. Vedl jsem oborový portál Tyinternety i největší oborovou konferenci Startup Summit. Dnes dělám PR/Content marketing v oblasti technologií, pomáhám IT firmám s recruitmentem a mentoruju startupy - vše pod značkou naší agentury - Fenek^^.

Irena Zatloukalová

Jmenuji se Irča a vedu tým agentury Fenek, pro naše klienty zajišťuji hlavně služby media relations. Díky svým zkušenostem ze Seznamu (7 let jsem v roli tiskové mluvčí vedla komunikaci, včetně té interní) a systemickému výcviku také konzultuji a pomáhám řešit problémy na pomezí komunikace a HR, zejména nastavování interní komunikace a procesů.

Milan Pařil

Konzultant a mentor v oblasti strategie, inovací a zlepšování. Jak s optimální investicí do zdrojů dosáhnout excelentních výsledků. Nejvíce zkušeností jsem získal v oblasti obchodu, obchodní strategie a business developmentu, vnitřního prostředí organizace a firemní kultury a v oblasti osobního rozvoje vrozených talentů a silných stránek v souladu pracovních a osobních hodnot.
 

Lukáš Obdržálek

Jsem především podnikatel, protože právě podnikání a možnost budovat věci od nuly mě baví nejvíc. V rámci své firmy pak pomáhám startupům a inovacím rozjet marketing – otestovat projekt na trhu a následně jej posouvat dál. Zkušenosti jsem sbíral také v zahraničí, predevším v Číně a Hongkongu. Chtěl bych v tom pokračovat a to, co se naučíme na zahraničních projektech zhodnocovat zpátky v Česku. Důležité jsou pro mě také přesahy do jiných oborů, jako je například městské plánování a řízení měst, které je mnou skytou vášní.
 

Lukáš Cypra

Působím 20 let v oblasti B2B prodeje - nejdřív 15 let v menších či větších firmách, posledních 5 let na volné noze jako konzultant a mentor. V mezičase jsem se setkal se svobodnou firmou Inmite, systemickým koučováním a přístupem a několika dalšími impulsy, které mne od výkonu a čísel čím dál víc vedou k projektům, které mají nějaký přesah a cíl zlepšovat prostředí ve kterém žijeme. Několika z nich se aktivně účastním, jeden či dva jsou na počátku a těším se na ně :)
 

Dominik Veselý

Jsem CTO a co-founder ve společnosti Ackee, která patří mezi přední vývojářské firmy v oblasti mobilních technologiích. Kromě mé role CTO aktivně pracuji s lidmi v týmu, aby se rozvíjely jejich schopnosti a jejich pracovní náplň je bavila. Mimo to učím na ČVUT a snažím se dělat veci se společenským přesahem, letos jsem například organizoval velice úspěšný hackaton FakeHacks - boj proti dezinformacím. V březnu 2018 jsem absolvoval Aspen Young Leaders Program a jsem tedy členem Aspen family :)
 

Martin Wagner

Jsem Kozoroh se všemi jeho kladnými i zápornými vlastnostmi. Prošel jsem si dlouhý korporátní život i život startupisty. Mám rád chaos a úprk v životě inovací, ve kterém ale pořád nastavuji řád :).
 

Daniel Paulus

V posledních 10 letech jsem měl příležitost prošlapat cestu několika mezinárodním funkcí ve středně velké globální avšak decentralizované firmě. Od mezinárodního obchodu jsem "rozjížděl" funkci globálního KAM a následně Segment Managmentu. Od produktově orientované firmy jsme se posunuly k zákazníkům, segmentům a aplikacím. Abych tyto změny pouze nevymýšlel od stolu, sám jsem se rozhodl přesunout i s rodinou do Španělska a řídil jsem tyto změny v regionu Iberie, Francie a Latinské Ameriky. Aktuálně pracujeme s týmem PPM a R&D na konceptu řízení inovací a správy portfolia jako globální funkce a přípravy produktové strategie na dalších 10 - 15 let. S mojí ženou jsme adepti a učitelé tradiční jógy v její plné podobě, která přesahuje fyzické praktiky až k meditacím a transformaci vědomí. Jak se slučuje "korporát" a etické hodnoty z jógy... materiální a spirituální? :) Rád se podělím.
 

Tomáš Tureček

Jako kouč a mentor pomáhám vedení firem zvýšit produktivitu a aktivovat potenciál lidí. Rád pracuji s lídry, kteří chtějí svou firmu nebo tým posunout dále. K tomu jsme společně s kolegy za posledních 12 let vyvinuli mnoho praktických nástrojů - od startování inovativního myšlení, přes koučink lídrů a workshopy s týmy po práci na procesech. Založili jsme firmu RainFellows, abychom prostřednictvím práce s firmami měnili k lepšímu podnikatelskou kulturu u nás v ČR. I proto nás najdete za značkami BusinessCon nebo RedButton, které tuto vizi naplňují. Můj MBTI osobnostní typ je ESTP a silné stránky podle Gallup Strengths Center jsou: Communication, Activator, Ideation, Woo, Individualization.
 

Martin Skalník

Říkají mi Maska, jsem kreativec, co hledá dobrodružství v životě s vizí v srdci a batohem na zádech. Jenomže mi zatím nikdy žádný batoh dost nevyhovoval. Proto jsem se rozhodl, že si ho vyrobím. Zůstávám věrný svým vizím, realizuji je. Jsem romantik, dobrodruh. Zakládám firmu MASK Gear se zaměřením na výrobu unikátních batohů. Žiji v Jablonci nad Nisou, mám ženu Hanku a syna Vincenta. P.S.: Mám doporučení od Mirka Čáslavského, jsem jeho parťák! Prosím o dvoulůžkový pokoj pro mě a Mirka, odkazuji se na jednání Jana Maška s Mirkem. Děkuji a budu se těšit.
 

Jiří Sekera

Říkají o mně, že jsem designer a sousedi na mě křičí „ztlum to!“. Osobně se považuju za introvertního snílka s rozvinutým selským myšlením, a spíš bych tomu přidal basy.
 

Markéta Pěchoučková

Pokusy o inovace a zelenotyrkysovou organizaci ve veřejném sektoru. Celkem nerada se fotím.
 

Michal Kardaš

Neutuchající ambasador koncového zákazníka.

Dalibor Pulkert

Střední záložník, rád dávám i dostávám přihrávky. Pořád a rád se učím. Ze hry, výher i proher.
 

Lukáš Hrdlička

Dělám z lidí skvělé řečníky! Založil jsem agenturu Presenation, která zastřešuje projekty zlepšující osobní projev formou školení i koučingu a také projekty po tvorbu efektivních prezentací, které hýbou světem (Flipslides.com).
 

Richard Galovič

Vyštudoval Aplikovanú mechaniku na Strojníckej fakulte v Bratislave a podniká dvadsať rokov vo viacerých odvetviach. V roku 2011 kúpil Favorit, lagendárneho výrobcu bicyklov z Rokycan. Následne predstavil kolekciu na mieru vyrábaných bicyklov z karbonu, ktore získali prestížne medzinárodné ocenenia a českí závodníci na nich vybojovali medaile na medzinárodných pretekoch. Žije v Prahe a baví sa rozšírovaním predaja nových Favoritov v USA a v krajinách západnej Európy.
 

Michal Kutil

Odjakživa se věnuji průmyslové automatizaci s ohledem na optimalizaci výroby. Baví mě spojovat moderní technologie a inovace s pro lidským přístupem. V průběhu času jsem si prošel projekty pro Rockwell Automation, Procter & Gamble, ŘLP ČR, RWE Gas Storage, Danone a dnes se rozvíjím ve firmě Plantyst zvyšující produktivitu výrobních firem.
 

David Blažek

Ahoj, jmenuji se David Blažek, mám krásné dvě děti a úžasnou manželku. Vystudoval jsem strojírenské obory a pak se vrhnul na učitelství. Profesně mě jsem zakotvil v reklamě, kterou od roku 2002 dělám. Posledních 13 let pak vlastním komunikační agenturu a na ni navazující formy z reklamní branže. Jsem aktivní, mám rád sport, cestování, četbu, badminton. Chovám ovce a dělám víno :-).
 

Dominika Trčková

Pracuji v Nadaci Karla Janečka na pozici projektové koordinátorky a PR manažerky. Mezi naše oblasti zájmu patří aktivní občanská společnost, vzdělávání, inovace a laskavost. V nadaci mám na starost právě téma laskavosti. Spustili jsme projekty #laskavec, #jsemlaskavec a plánujeme Akademii... Věřím, že laskavost plodí laskavost. Ve volném čase ráda cestuji a píšu svůj DVblog.

Tomáš Páral

Jsem spoluzakladetelem softwarové firmy MoroSystems. Naší specializací jsou webové aplikace a systémy podporující spolupráci a zpracování informací. Buduji přátelskou firmu, která je založena na lidech a jejich schopnostech, spolupráci, otevřené komunikaci, ve které se každý může realizovat. Záleží mi na tom, aby MoroSystémáci měli radost z práce a dosahovali skvělých výsledků. Mezi moje koníčky patří cestování, fotbal, volejbal.
 

Sandra Fridrichová

Žena mezi muži. Žena vedle mužů. Prostě ta, která stojí v pozadí. Tak trochu neviditelná. Jsem "malá" holka, která stojí za "velkýma" klukama, co řídí firmy. Když se potřebují opřít, jsem tam. Někdy jim rozsvicím v místech, kde nevidí pro tmu, jindy jim říkám to, co nechtějí slyšet. Dost často jim dodávám bezpečí. A taky nové úhly pohledů. Na lidi, na business, na jejich rozvoj, na...skoro cokoli;-) Vycházím z víry, že tam nahoru se vyšplhají ti nejschopnější. A těch není moc. A když už se tam octnou, často zjistí, že tam stojí dost osamoceně. A já jsem se před pár lety rozhodla změnit svět. Aspoň trochu. Ve firmách. Udělat to, aby se lidem nedělalo v pondělí ráno špatně, když jdou do práce. Aby ...no však víte, většina z vás dělá podobné věci, jen máme různé cesty;-) Při svých pokusech:-) jsem se naučila, že první, kdo musí být "opečovaný", aby to celé fungovalo, je ten nahoře.
 

Jan Čefelin

Jsem spoluzakladatel ostravského herního studia Craneballs. Jsem kreativní grafik, kterého baví objevovat nové koncepty nejen v oblasti mobilních her. Baví mě vývoj a realizace nových nápadů. Chci ať to co dělám má smysl nejen pro mě ale i pro lidi ve studiu a mimo něj. Přeji si ať se lidi baví prací a životem stejně jako já, a jsou štastní a spokojení.

Jiří Kocich

Zvyšuji výkonnost společností v oblastech strategie, marketing, sales a development lidského kapitálu. Jsem matematik, takže zásadně strukturovaně. Jsem živější typ, takže se mi daří lidi motivačně strhnout.
 

Martin Holečko

Pohybuju se na křižovatkách technologií a kreativy, budoucnosti a starých duchovních tradic, chaosu a pořádku, lídrování a následování. Někdy pro detail nevidím celek, jindy pro celek detail. Když se nabízí buď a nebo, nejčastěji volím to i to. Miluju svobodu rozhodnout se v poslední možné chvíli, čímž doháním své okolí k nepříčetnosti. Mám dva učitele, které večer uspávám a ráno vozím do školy. Založil jsem Etneteru a pár dalších firem a dnes dělím svůj čas hlavně mezi VRgineers, výrobce nejlepších VR brýlí na světě pro profíky a Future Port Prague, vizionářský festival s konferencí, kde zkoumáme obrovské možnosti a výzvy nastupující doby technologické a to, jak v ní jako lidi a firmy prosperovat.
 

Michal Poppe

Mladík na dôchodku užívajúci si život. Skúma fungovania firiem, stretáva i prepája zaujímavých ľudí a organizuje zmysluplné eventy. Pomáha firmám zavádzaním online nástrojov. Okrem toho spoluvlastni bezobalovu predajňu, čím pomáha znižovať produkciu jednorázových odpadov a plastov. Dokáže sa obklopiť šikovnými ľuďmi, ktorí ho posúvajú vpred. V minulosti vybudoval úspešnú spoločnosť Blueweb.

 

Zuzana Frťalová

Volám sa Zuzana Frťalová a mám 20 rokov. Som najmladší člen rodiny Teesys. Pracujem v digitálnom marketingu a mám za sebou vlastné malé projekty. Rada pracujem s ľudskými vlastnosťami a ,,so sama sebou''. Sú mi blízke témy ako osobný rozvoj, práca s talentami, príroda a tímový duch.

Lenka Mrázová

Odvážná, zvídavá žena plná energie, nápadů, co snaží měnit svět v malém. Přednáškami, workshopy, koučinkem, metoringem, články. Ve svém nekonečném idealismu jsem boj za lepší svět bez unavených, vysátých lidí bez energie, naopak s lidmi myslícími na okolí, dychtícími se učit nové věci a konat efektivně ještě nevzdala a nevzdám.

Tomáš Brabec

od 1988 žiji v Německu ale i v jiných zemích. 18 let ve Freiburgu Německo a 12 let v Bavorsku. u českých hranic 30 km od Klatov . Podnikat jsem začal v Německu sám a v Česku s Honzou a Petrem Železnými ( oštěpaři ) hned po revoluci jsme založili exportní firmu na vyvoz CR-SR výrobku na západní trhy do celé Evropy a Asie. Celých víc jak 25 let pracujeme ve spotřebním zboží , vlastník několika značek v dětském zboží (ekologické hráčky ,dárky ) od 1994 – 2006 jsem měl v Šanghaji vlastní firmu pro západní velké zákazníky vývoj produktů ,baleni , logistika , design. V roce 2001 jsme koupili u Stuttgartu výrobní závod na hráčky s 90 letou tradici a přesunuli do Cech . Exportujeme do víc jak 40 zemi B2B . Víc jak 8 let i B2C s Amazonem ,Ebay , Alibabou a dalšími světovými tržišti v e-commerce .Máme vlastní firmy Čechy ,Německo, Čína . Poslední roky se snažíme investovat i do B2C . 4 roky také navštěvuji intenzivně centrál Alibabu i jiné platformy a rádi bychom vybudovali inkubátor pro prodej Evropského zboží v Asii i Americe B2B i B2C pro malé a střední Evropské firmy v Šanghaji po vzoru German centra www.germancentreshanghai.com které tam velice úspěšné působí víc jak 30 let a i já tam začínal před 25 lety . V Evropě v Praze a v Mnichově zase pro Americké i Asijské malé i střední firmy inkubátor na vstup do Evropy . Mám za sebou konzultace s velkými multiplikátory a investory s tím že se jim to libí tak zvažují s jakou intenzitou se do toho pustit . 

Zůčastněte se konference

Společná témata si vybereme při vzájemném představování, kterému budeme věnovat celé první dopoledne. Další instrukce budou následovat po registraci.