Účastníci setkání

Nechceme rozdělovat lidi na účastníky a řečníky. Chceme ještě více propojit naše světy a vytvořit prostor pro nová spojení. To je pro nás "equilibrium".

Jan Mašek

Vybral jsem si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval jsem ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra. Tam jsem se naučil propojovat a půjčovat si různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Vytvářel jsem mosty mezi 3M, jinými firmami a institucemi, abychom společně hledali win-win řešení. Rád vytvářím sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Dále mě baví nahlížet a učit se z oborů, které jsou mimo náš rámec či naší bublinu. Rád pomáhám tomu, aby lidi využívali svůj dar na maximum a spolutvořili s lidmi, kteří jsou hodnotově na stejné vlně a nebojí se říci „nevím“.
Představení z loňska (3 minuty) │ Honzova témataProfil na ZOOMu 

Luboš Malý

Jsem rád, když firma funguje, jako švýcarské hodinky. Proto hledám rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového. Prošel jsem si různými rolemi ve společnostech Procter&Gamble a LEGO - od výrobní operativy, přes manažerské pozice a konzultanství až po vedení globálních transformačních projektů. Rád propojuji různé obory, světy start-upů, neziskových organizací i vysokých škol a v neposlední řadě kultury, které jsem měl možnost potkat. Věřím, že skrze prostředí ve firmách je možné zlepšovat celou společnost. Proto spoluvytvářím síť RedButton a podílím se jak na vnitřním fungování tak na produktech a projektech. Mám rád tykání, otevřenost, dávat víc než brát, skromnost, lidskost a humor ve všech podobách. Fandím ZeroWaste a Expertnímu dobrovolnictví.
Lubošovo představení (2 minuty) │Lubošova témata (2 minuty) │ Profil na ZOOMu

Roman Stupka

V minulosti manažer v korporaci, dnes business kouč a mentor. pomáhám firmám a jejich lídrům rozvíjet jejich firmy, rozvíjet a implementovat strategie, uplatňovat správné nástroje řízení v praxi. stále hledám cesty mého osobního rozvoje - rozvoj vlastní empatie, lepší naslouchání, využívání poznatků a zážitků v praxi.
Romanovo představení (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Martin Chmelař

Baví mě být architektem nově vznikajících věcí (v rámci RB např. Quest verze ReBeLeader programu nebo nově Krabic) a otisknout do tvorby své strategické talenty. Rád spolupracuji s lidmi, kteří jsou otevřeni společnému tvoření a hledají způsob, jak dělat věci lépe.
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Jezevec

Hraní se věnuju celý svůj život a doposud jsem nepřestal. Vytvořil jsem desítky her, odehrál tisíce a vše, co jsem se z her naučil, jsem zúročil v přenosu herních principů do běžného života. Především systematické práce s motivací, dlouhodobou spoluprací a tvorbou inovativních řešení. Aktuálně, vedle vyučování na Masarykově univerzitě a evangelizace gamifikace, vedu svobodnou firmu Court of Moravia. ☠ Jsem z Brna, mám mnohé rozdílné názory a snadno mohu vypadat jako skeptik. Nicméně je snadné mě mít rád, nebojte ;).
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Leoš Jiřele

Kapitán výrobního družstva SOLEA CZ z České Třebové, ve kterém pracuje 71% lidí s hendikepem a dodáváme z 90% do automotive. Baví mě vytvářet prostředí pro autonomii lidí i týmů. Těším se na viděnou :)
Představení z loňska (3 minuty) Leošova témata (0:30)│ Profil na ZOOMu

Michal Šrajer

Po akvizici softwarové společnosti, spoluzaložené se dvěma kamarády, jsem se začal naplno věnovat otázce, jak pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být lidmi i v práci. Dnes k tématu "štěstí v práci" pořádáme mezinárodní konferenci, vedeme workshopy a chystáme dlouhodobější hlubší programy pro firmy a lidi v nich. Svou troškou se snažím také přispět k Brain&Breakfast a dalším RB aktivitám.
Představení z loňska (3 minuty) Profil na ZOOMu

Michal Beránek

Jsem Michal Beránek a přes 20 let se věnuji vedení firem a týmů. Poslední 4 roky hledám ve firmě OpenOne, které jsem většinový vlastník, nový model toho, jak vést firmu, aby to co nejvíce lidí v ní bavilo a přitom byla ekonomicky soběstačná. Zpravidla se tomu říká svobodná firma. Věřím, že jde najít model, kde je hodně radosti a štěstí v práci. Myslím, že úlohou leaderů ve 21.století je takový model hledat, nastavovat a udržovat. Snažím se inspirovat a probouzet majitele firem a jejich leadery k takovému přístupu.
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Jiří Vicherek

Vždycky mě fascinovali lidé a vždycky jsem rád přemýšlel a bavil se o důležitých věcech. Jako nejdůležitější téma dnešní doby, to, které nejvíc ovlivní život mě i mých dětí, a to, které nadprůměrně přitahuje chytré a ambiciózní lidi, vnímám technologie. V minulosti jsem proto pracoval jako interní PRista pro brněnský ZONER, startup Daty, ale také investiční skupinu Rockaway a její projekty. Vedl jsem oborový portál Tyinternety i největší oborovou konferenci Startup Summit. Dnes dělám PR/Content marketing v oblasti technologií, pomáhám IT firmám s recruitmentem a mentoruju startupy - vše pod značkou naší agentury - Fenek^^.
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Irena Zatloukalová

Zvědavá a zvídavá pozorovatelka. Navzdory svému příjmení (nebo právě kvůli němu) se živí komunikací ve všech jejích podobách. Loni ze Seznamu přesídlila k Jirkovi Vicherkovi a společně posouvají agenturu FENEK^^. Kromě strategií komunikace jí baví lidi, firemní kultury, procesy - prostě to, čím ti z nás, co chodí do práce tráví dost podstatnou část dne.
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Lukáš Obdržálek

Přes 10 let se pohybuju v oblasti marketingu a podnikání. V rámci své firmy Digital Ant pomáhám startupům a inovačním projektům přetavit své ambice ve skutečnost pomocí vhodné strategie, marketingu a designu. V dlouhodobém horizontu chci přispět k tomu, aby Praha a Česká republika byly jedním z center kreativní ekonomiky a inovací v Evropě. Kromě marketingu se zajímám především o umění a rozvoj měst.
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Lukáš Cypra

Působím 20 let v oblasti B2B prodeje - nejdřív 15 let v menších či větších firmách, posledních 5 let na volné noze jako konzultant a mentor. V mezičase jsem se setkal se svobodnou firmou Inmite, systemickým koučováním a přístupem a několika dalšími impulsy, které mne od výkonu a čísel čím dál víc vedou k projektům, které mají nějaký přesah a cíl zlepšovat prostředí ve kterém žijeme. Několika z nich se aktivně účastním, jeden či dva jsou na počátku a těším se na ně :)
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Dominik Veselý

Jsem CTO a co-founder ve společnosti Ackee, která patří mezi přední vývojářské firmy v oblasti mobilních technologiích. Kromě mé role CTO aktivně pracuji s lidmi v týmu, aby se rozvíjely jejich schopnosti a jejich pracovní náplň je bavila. Mimo to učím na ČVUT a snažím se dělat veci se společenským přesahem, letos jsem například organizoval velice úspěšný hackaton FakeHacks - boj proti dezinformacím. V březnu 2018 jsem absolvoval Aspen Young Leaders Program a jsem tedy členem Aspen family :)
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Daniel Paulus

Rád propojuji svět businessu a materiálního úspěchu se světem vnitřního rozvoje a hlubokého smyslu. yoga & business
Danovo představení (3:30) │ Danova témata (2 minuty)Profil na ZOOMu

Tomáš Tureček

Přátelé mi říkají Tomino a najdetě mě namočeného do většiny RedButtoních věcí. Společně s mými fellows máme konzultační firmu RainFellows a pomáháme firmám adoptovat moderní způsoby řízení kompatibilní s dnešní turbulentní dobou - hlavně Agile a Lean a Kmenové vůdcovství. Mám úžasnou ženu Lenku, 10 měsíční dcerku Terezku a bydlím v Bohumíně na severu Moravy. Hudba, vesmír a objevování a ochutnávání všeho možného - to jsou témata, u kterých s vámi rád strávím celý večer:-)
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Sandra Fridrichová

Celé jedno desetiletí jsem měla možnost poznávat bankovní sektor z různých úhlů pohledů a rolí. Nakoukla jsem do projektového řízení, vzdělávání, obchodu, strategického marketingu. Dnes nejvíce času trávím v Modré pyramidě v roli poradce CEO. Moje mise je nastartovat ve firmě dění tak, aby se z pěkných a smysluplných hesel na papíře stala skutečnost. Vytahuju lidi z každodenní reality a díváme se do doby, o které dnes víme, jen to, že bude turbulentní. Nastavuji manažerům zrcadlo poznání, učím je předávat zodpovědnost, důvěřovat, chybovat..všechno, co je potřeba, abychom vytvořili prostředí, kde lidé pracují se zapálením, mají dostatek informací i prostor přebírat zodpovědnost, být flexibilní a vnímat změnu jako přirozenou součást našich životů.
Představení z loňska (3 minuty) │Témata  Sandry (2 minuty)Profil na ZOOMu

Tomáš Jindříšek

20 let se věnuji marketingu. Jsem Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím jsem působil 10 let jako ředitel OgilvyInteractive, divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Také jsem předsedou představenstva Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu. Zde se propojuji různé typu byznysu. Moje nejvýraznější projekty v marketingu jsou Zasedačka roku a Ceskovdatech.cz. Můj koníček je propojování neziskového a komerčního sektoru. Jsem autorem projektu ČSOB Pomáhá regionům, realizuji projekty pro Konto Bariéry, JAHODA, ADRA a další neziskovky. Moje téma je expertní dobrovolnictví. Spolu s Radkem Špicarem jsme vytvořili platformu Evropavdatech.cz, která se snaží zlepšit vnímání Evropy a EU v ČR. Jsem certifikovaným koučem u mezinárodní koučovací federace (ICF).
Tomášovo představení a témata (1 minuta) │ Profil na ZOOMu

Jirka Halousek

Jsem Jirka Halousek (37) a posledních 14 let vedu brněnskou softwarovou firmu IRESOFT. Je nás 70 a naší hlavní vlajkovou lodí je systém na řízení organizací poskytující sociální služby (domovy pro seniory apod.) v ČR a SK, kde máme 1 100 zákazníků. Snažíme se pomáhat těm, co pečují o ostatní. Moje velké téma, které mě baví a kterému se dlouhou dobu věnuji, je firemní kultura postavená na hodnotách a svobodných principech, řízení firmy pomocí kruhů, agilního přístupu a OKR. Snažím se ve firmě vytvořit takové prostředí, kde většina lidí může být šťastná většinu dní. S tím mi pomáhá nejen naše Štěstěna, ale celé kruhové vedení firmy. Můžu sdílet náš příběh s hledáním hodnot, tvorbou culturebooku, zaváděním svobody, koučováním, nábory, motivací lidí, řízení firmy, principy kruhů, plánování priorit OKR... prostě cokoliv z naší cesty. Lidi se k nám rádi jezdí dívat osobně, takže jste vítáni :)
Jirkovo představení a témata (3 minuty) Profil na ZOOMu

Petr Skondrojanis

Hrabu se v HR, přehrabuji se firemními kulturami a chci aby svět práce byl zábavnější, smysluplnější a míň macho.
Představovací video (2 minuty) │ Profil na ZOOMu

Tomáš Vránek

Společně s mým týmem budujeme automatizační společnost ICE Industrial Services, která je jednou z nejrychleji rostoucích na trhu, již nyní má největší tým programátorů automatizace v ČR a má za cíl se stát leaderem na trhu. Spousta lidí ze sítě Red Button, má na fungování ICE velký podíl a vliv.
Představovací video (2 minuty)

Ladislav Veselý 

Pracuju teď ve Slevomatu jako COO – vedu produkt, marketing, GHT, vývoj, obsah a zákaznickou péči. Léta jsem strávil v Seznamu: od produkťáka Stream.cz po ředitele produktové divize. Pobyl jsem také v Economii jako CPO/CBDO. Mým produktem jsou samostatně myslící lidi a emancipované týmy. Já sám chci být užitečný a časem zbytečný. Po práci běhám, lítám, hraju v kapele a spím v lese (občas).
Láďovo představení (2 minuty) │ Láďova témata (1 minuta)

Lenka Papadakisová

Ráda objevuji nové skutečnosti, mám energii aktivátora, zajímá mě proměna společnosti a sebe sama. Oblast vzdělávání dospělých se stala mojí profesí a také mým podnikáním, kterému jsem řekla „své ano“ už v roce 1991. Spoluzaložila jsem a vedla dvě vzdělávací společnosti Kredo a Expertis, a několik společensky odpovědných projektů - Moudré podnikání žen, Učíme se příběhy, Transpedice. V současnosti jsem konzultantkou, mentorkou, koučkou, facilitátorkou poradních kruhů, průvodkyní na cestě z egosystému „já“ do ekosystému „my“. Provázím ženy v jejich podnikání, majitele firem a jejich týmy v rozvoji leadershipu a spolupráce. Věřím v byznys dělaný hlavou a srdcem. Změna podnikatelské kultury je pro mě prostředek k ozdravení celé společnosti. Opírám se o holistický přístup k životu, moudrost přírody, ale i moderní poznatky neurověd a psychologie. V neposlední řadě o svoji manažerskou a podnikatelskou zkušenost.
Medailonek Lenky (3 minuty) │ (Profil na ZOOMu

Michal Poppe

Baví ma hľadať to, čo oddeľuje firmy, v ktorých baví ľudí pracovať od tých, kde je to opačne. Spoluzaložil som bezobalový obchod Bezobaláč Zlín, organizujem diskusné stretnutia pre podnikateľov Let's talk about a v minulosti som vybudoval úspešnú spoločnosť Blueweb.
Představení z loňska (3 minuty) │ Michalova témata (1:30)

Jiří Novotný

Snažím se být katalyzátorem změny a usnadnit zavádění inovací ve firmách. Mám zkušenosti z telekomunikací a IT, ale poslední dobou pracuji na tom abychom chytřeji využívali energii a vyráběli ji z čistších zdrojů.
Představení a témata Jirky (3:30)Profil na ZOOMu

Robert Krajča

Jsem Co-founder, CEO & Culture Jockey v Inventi Labs. Společně s našim týmem pomáháme klientům tvořit smysluplné digitální produkty. Vždy jsem snil o tom, že budu moci být leaderem svobodné firmy plné zodpovědných lidí s vlastním názorem, které bude spojovat víra ve společnou vizi a životní hodnoty. Jsem vděčný, že se mi to podařilo a užívám si každý den, kdy se můžeme s našim týmem posouvat směrem k naší vizi, zlepšovat sebe, naše okolí a v neposlední řadě být v práci šťastní. Rád bych, aby byla práce snů dopřána všem, kteří po ní touží a tomuto přání chci věnovat svůj čas i energii.
Robertovo představení (2 minuty)Robertovo téma (1:30) 

Magda Pořízková

Zajímají mě lidi, organizace a změny. Mám ráda, když jsou věci funkční, jednoduché a dávají smysl. Baví mě exponenciální technologie a projekty, kde se něco tvoří. Pracovala jsem na třech kontinentech.
Dnes pracuji jako Inovační manažer pro HR ve Škoda Auto. S kolegy z inovačního týmu nastavujeme celofiremní inovační proces a pomáháme budovat prostředí, kde lidi baví inovovat a hledat nová řešení.
Magdin medailonek (3 minuty)Magdina témata (0:30)

Petr Rubáček

Lídr & cofounder @REMEMBERSHIP_
Žiju naším studiem REMEMBERSHIP_ (design studio), které jsme vybudovali z nuly na studio, prosazující designthinking & friendsnotclients přístup. Navrhujeme produkty, značky i lepší služby. Za tu dobu jsem měl spoustu skvělých mentorů a možností, jak objevovat sílu designu jako cesty, za lepšími zákaznickými zkušenostmi, prožitky nebo změnami. Vedení designových procesů nebo pomáhání týmům v jejich vizích a cílech je místo, kde se cítím nejlíp. 
LinkedIn ProfilCo je REMEMBERSHIP_

Pavel Petřek

Od základní školy jsem se snažil, aby technologie sloužily svému primárnímu účelu, tedy aby lidem opravdu usnadňovaly práci. Zároveň jsem vždycky byl rád svým pánem, takže jsem neváhal a se dvěma kamarády ze střední, Michalem Šrajerem a Jardou Fulnekem, jsme hned po škole založili mobilní vývojářské studio Inmite. O šest let později, v roce 2014, jsme Inmite prodali Avastu a položili tak základ vzniku mobilní divize téhle slavné české firmy. Místo CEO Inmite jsem se stal hlavou mobilního inženýringu. V průběhu času Avast nakupoval další firmy, mimo jiné úspěšně akviroval konkurenční AVG v roce 2016 a já jsem řešil integrace mezinárodních týmů v Česku, na Slovensku, na Taiwanu, v Izraeli i ve Spojených státech. Více a více jsem se dostával k tématům řízení velkých a různorodých týmů IT inženýrů. Dnes jich mám na starosti 350. Mám taky dvě super děti a podnikavou manželku Báru. Když mi zbyde volný čas, tak se rád zapojuju jako mentor ve StartupYardu.
Pavlovo představení (3 minuty) │ Pavlovo téma (1 minuta)LinkedIn Profil

Josef Dvořáček

Josef Dvořáček je spolumajitelem a ředitelem společnosti SONNENTOR, která je dnes významným
zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. V SONNENTORu najdete spoustu inspirace z trvalé udržitelnosti i společenské odpovědnosti. Vyvíjí pro produkty nové typy obalových materiálů, které jsou kompostovatelné a minimálně zatěžují životní prostředí, aktivně pracují na snižování energetické náročnosti i závislosti. Rozvíjí lokální spolupráci s ekologickými pěstiteli a sedláky i projekty férového přímého obchodu s konkrétními lidmi v zemích třetího světa. Dělají věci jinak a zásadově neprodávají do nadnárodních obchodních řetězců. Přesto se stává SONNENTOR obdivovanou značkou. Se svými spolupracovníky vybrali firemní motto: TADY ROSTE RADOST, chtějí tím vyjádřit, že to tak cítí, že jejich posláním je v dnešní době přinášet lidem nadšení z bylin, čajů a koření a ze života vůbec. Pokud navštívíte jejich turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR v Čejkovicích na jižní Moravě, určitě na Vás dýchne jejich originální firemní kultura.
Josefovo představení (3 minuty) │Josefova témata (1 minuta)

David Vrba

Během svého více něž dvacetiletého působení v mnoha manažerských pozicích jsem měl šanci poznat firmy, které byly hezké z venku, ale „shnilé” uvnitř, zajímavé uvnitř, ale nudné z venku a v neposlední řadě krásné uvnitř a sebevědomé na venek. Moc mě baví pomáhat firmám a týmům, aby patřily do třetí skupiny. Vše a vždy začíná lídrem. Ten dobrý ví, že bez jasné vize, srozumitelného poslaní a silné firemní či týmové kultury to nepůjde. Dobrý lídr taky ví, že firemní kultura musí podporovat inovace a radost z práce. Všechna tato témata mě moc baví. V současné době v roli konzultanta a strategisty aplikuji, co umím ve firmách, které se o kulturu a lidi upřímně zajímají. Rád spolupracuji s Filipem Dřímalkou a Petrem Skondrojanisem na projektech, které dělají firmy lepším prostorem k bytí a žití.
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Lenka Vašková

Kdo jsem? Jsem Lenka. Jsem máma. Ondry a Jáchyma. Jsem odchovanec téměř deseti let v korporátu. Umím, dobře, koncepce rozvojových programů. Stála jsem u vzniku programů pro manažery, talenty, absolventy VŠ. Spoluuváděla jsem do praxe koučink, mentoring, vdechla život seberozvojovým skupinám. Baví mne facilitace. Baví mne vnímat. Pozorovat. Ptát se. Baví mne celostní přístup k člověku. Baví mne tradiční čínská medicína, kterou jsem po čtyřech letech vystudovala. Baví mne propojovat zkušenosti ze života ve firmě, s rozvoj člověka, s východní filozofií. Baví mne pracovat s lidmi a pomáhat jim na jejich cestě. Baví mne jejich proměny. Baví mne i ty nejmenší změny, které sami udělají, a které znamenají velké věci. Baví mne znovupropojení jejich těla a mysli (a duše!).  A mám z těch proměn radost!
Představovací video a téma (3 minuty)

David Fojtík

První zkušenosti sbíral v Procter & Gamble Central Europe, kde měl na starosti interní tréninky. V roce 2003 založil vzdělávací agenturu Develor. Nejprve se věnovali tým buildingům a akcím na klíč pro korporátní klientelu, ale jak požadavky na team buildingy klesaly, přestali v nich v Develoru vidět přidanou hodnotu a pustili se do vzdělávání jednotlivců i týmů. Dnes je Develor přední českou vzdělávací agenturou s napojením na maďarského partnera. Develor si zakládá na tom, že posouvá klienty k reálnému výsledku změnou chování lidí, ostatně orientace na výkon je Davidovi přirozená, v roce 2006 vylezl bez kyslíku na Mount Everest, a často horolezectví přirovnává k byznysu. V obou světech jsou překážky, které potřebujete překonat. A překonávání výzev je Davidovou vášní.
Davidovo představení a témata (5 min)

Lubomír Švec

Podnikatel,majitel viacerých firiem prevažne strojarskeho charakteru, so sídlom Vráble a okolie. Podnikám od 1988 , toho času zamestnávam cca 450ludí. Sukromne spoločnosti bez účasti zahraničného kapitálu.
Ĺubomírovo představení (3 minuty)

Andrea Tkačuková

Mám ráda lidi a baví mne práce s nimi. Baví mne vidět můj tým růst a  že ze svých výsledků mají radost, baví mne vytvářet prostředí, kde se stávají sami sebou, ať už jsou zmasírování dlouholetým fungováním ve velkých firmách, školou a rodiči nebo obecně životem. Letos slavíme 10let s agenturou Foreigners, která se stará o cizince (expaty) v ČR. Máme tým o víc než 40 lidech, 3 vlastní pobočky a 4 franchise pobočky. Věřím, že děláme naší republice naším milým a profi přístupem dobré jméno a inspirujeme i další Čechy, aby se chovali tolerantně, otevřeně a chtěli někdy pomoci (nejen cizincům). Zároveň si přeji, abychom si i díky cizincům v ČR více uvědomovali, jak se tady máme dobře, jaké máme hodnoty a tradice a jak lépe se ještě můžeme mít, pokud se ti správní lidé spojí. Ráda propojuji lidi a podporuji dobré projekty, proto lektoruji pro Můžeš podnikat, PodnikniTo! a mám na starosti festival Všem Ženám v Brně.
Představení Andrey (3 min)Témata Andrey (1 min)

Adam Hazdra

Mám pocit, že začínáme mít dost na to, abychom žili nejlepší možné životy, využívali své dary - prostě žili naplno. Jenže dost věcí tomu ještě není uzpůsobených a na tento "lidštější" život připravených. Proto mě už 10 let baví inovace. Poslední čtyři roky se v LMC zabývám zlepšováním práce a mám za sebou úspěšné věci (kompletní redesign Jobs.cz) i neúspěšné (Easytask).
Adamovo představení (3 minuty) │Adamovo téma (1 minuta) │Profil na ZOOMu

Jakub Jarabica

Vediem vývojársku firmu Blueweb, ktorú sme s Michalom vybudovali od nuly a snažím sa tvoriť dlhodobo udržateľnú slobodnú a zodpovednú firmu, kde ľudia radi pracujú. Baví ma spoznávať nových ľudí a rozširovať si obzory v týchto témach.
Jakubovo představení (1:30)

Miroslav Jankovič

V mojej životnej krivke bolo azda všetko: veselo i smutno, úspechy i pády. Zažil som vlastné podnikanie a po predaji firmy som si užil aj prácu v korporácii. Veľkou školou bol môj príbeh v Pente. Krásny zážitok a veľkú stopu vo mne zanechala značka ALPINE PRO, kde som budoval slovenskú reprezentáciu na zelenej lúke a úplne novom trhu. Nasledovala zaujímavá skúsenosť v SAL Group s možnosťou uplatnenia v holdingovej štruktúre v CEE regióne. Nabral som veľa skúseností a od roku 2014 sa aktívne venujem consultingu a najmä oblasti Executive Search. Mojou určite čistou DNA je, že som medzinárodný headhunter. Keď sa však mám charakterizovať bližšie, tak rád pomáham ľudom k lepšej práci a životu. V súčasnosti som Senior Client Partner & Board Member v poradenskej skupine Jenewein Group. Ako medzinárodný headhunter a poradca som kľúčovým členom profesionálnych tímov v Executive Search & Leadership Consulting. Mám bohaté skúsenosti s vedením a realizáciou medzinárodných projektov na úrovni vrcholového manažmentu a vysoko špecializovaných pozícií. Primárne sa zameriavam na líderstvo a manažment v prepojení Českej a Slovenskej republiky s dôrazom na sektory Financial & Professional Services a Consumer Markets & Media. Mojimi základnými životnými hodnotami sú ľudskosť a morálka. Pochádzam zo Slovenska, z mesta Trnava a v súčasnosti žijem a pracujem v Prahe.
LinkedIn Profil

Katarína Reisenbuchlerová

Nerobím nič výnimočné, ale mám šťastie. Baví ma moja práca. Premýšľam nad ňou všade a pri všetkom čo robím, alebo vidím. Venujem sa zmene kultúry cez oblasti vzdelávania / rozvoja, performance managementu, succession planningu, diagnostiku, stratégiu firmy apod. Voľný čas trávim v prírode a baví ma chodiť kam nechodia všetci.
Katčin medailonek (3 minuty) │ Katčina témata (1 minuta)

Jan Purkrábek

Přes 20 let zaměstnán v Linetu. Od dělníka na montážní lince, přes různé druhy profesí a pozic až po technického ředitele.
Z nejzajímavějších etap a projektů bych jmenoval řízení servisního oddělení, transfer technologie a výroby z UK do Linetu a v neposlední řadě založení a rozběh dceřiné společnosti v USA včetně přípravy produktu na tamní trh.
Od roku 2019 se věnuji pouze rozvoji produktů, zejména s ohledem na technologie ve spojení s ICT. Dále mám na starosti výzkum a tým lidí z klinického a akademického prostředí.
Jsem ženatý, máme sedmiletá dvojčata a ve volných chvílích rád čtu a jezdím na kole.
LinkedIn Profil

Lenka Doutnáčová

Přes 20 let se pohybuji ve financích na různých postech i v různých společnostech od 3M až aktuálně po DPD.  Již 10 let jsem navíc matkou a vedle těchto dvou rolí – matky a finanční manažerky se snažím opět naplno dostat zpět do svého života ženu ve mně. Před 5ti lety, po druhé mateřské, jsem z klasického korporátu „utekla“ do DPD kde mám možnost nejen být součástí ale hlavně  tvořit radostné prostředí stojící na mně blízkých hodnotách a především vnášet lidskost do každodenního fungování společnosti.
Představení lenky a témata (3 minuty)

Radka Horáková

Přes 10 let se pohybuji v marketingu a komunikaci a v životě jsem měla tu úžasnou příležitost ve všech svých zaměstnáních rozjíždět uvnitř firmy vlastní inovativní projekty. Za otevřenost tak můžu poděkovat komunikační agentuře, velké modré IBM i startupovému inkubátoru UP21. Marketing vnímám a žiju jako disciplínu, která má zásadní dopady do byznysu, vnitrofiremních i vnějších vztahů, a může tak mít dopad i celkově do společnosti. Neustále mě to proto táhne k tvorbě a realizaci marketingově-vztahových platforem, které mohou všem zúčastněným stranám přinést kromě byznysu i další přidané hodnoty. Poslední Startup World Cup & Summit budiž toho důkazem:). Tvořím, vymýšlím, ale i realizuju a dotahuju. A vztahy, hodnoty a jejich opravdovost jsou pro mě hlavními hybnými motory.
Představení Radky (2:30) │ Téma Radky (0:30) │ Profil na ZOOMu

Jiří Bréda

Zajímá mě život a to, jak ho dobře žít ve společnosti s ostatními lidmi. Radost z poznávání sociálního a fyzického světa je pro mě zřejmě dost charakteristická. No, a to nejlepší, co z tohoto průzkumu získám, se snažím přeposkytnout ostatním.
Jirkovo představení (3:30) │ Jirkovo téma (0:30) 

Martin Přibil

25 let podnikání v obchodě a logistice, návrhy a implementace SW, zakládání a řízení malých firem, systemické koučování a terapie, ZEN-shiatsu, astronomie, chemie, TV seriály, hudba … V současnosti hlavní projekty: www.kudykampus.cz a s tím spojené propojování vzdělávacích projektů do vzorového decentralizovaného EDUSYSTÉMU.
Martinovo představení (1:30) │ Martinovo téma na konferenci (1 minuta)

Miroslava Brathová

Som kreativny clovek s mnozstvom napadov , ktory nema rad rutinu . V HR oblasti pracujem uz 18 rokov prave kvoli rozmanitosti prace, lebo ta praca je o ludoch a pre ludi...
LinkedIn profil

Norbert Brath

Volám sa Noro a mám 18 rocnú prax v strojárstve cez supply chain, kvalitu, R&D, riadenie výrobného závodu, globálneho R&D tímu až po vedenie technologickej firmy na vývoj a výrobu vysokopresných prevodoviek pre robotické aj nerobotické aplikacie. Baví ma práca s luďmi, inovacie a kreativita. Zučastnil som sa viacerých open innovation projektov so zameraním na produkt aj služby. 
Medailonek Nora (4 minuty) │ Norovo téma (2 minuty)Profil na ZOOMu

Filip Dřímalka

Jsem typický blíženec, takže si užívám práci s informacemi, novinkami, technologiemi a inovacemi. Zabývám se strategickým consultingem v oblasti digitální transformace a posledních pár let také projektem Digiskills.cz, v rámci kterého pomáháme firmám budovat digitální kompetence jejich zaměstnanců, zavádět nové technologie a propojovat se startupy a technologickými firmami. Do největšího flow se dostávám, když o těchto tématech přednáším, nebo když se zákazníky řešíme jejich problémy a příležitosti. Když zrovna nepracuji, tak se nejvíc zabavím na horském kole, při lyžování nebo potápění v exotických mořích.
Filipovo představení (2:30) │ Filipovo téma (1:30) │ Profil na ZOOMu

Miroslav Čáslavský

Po dlouhém manažerském období si ověřuji nejpodstatnější význam toho, co poslední tři roky dělám .. jako mentor, lektor a konzultant se snažím o změnu stávající reality .. ve firmách, se studenty, v (ne)veřejném prostoru .. používám "tvrdé metody" tak, aby bavilo, zapojovalo a přinášelo, hledám jejich uplatnění také v netradičních situacích a místech, hledám jinou komunikaci než je obvyklé .. spolupracuji na StartUpech (i studentských a také jako spoluinvestor) .. a neustále se učím 
LinkedIn profil 

Monika Divišová

Monika Divišová je wellbeing koučka a majitelka společnosti Wellnessia. Již 20 let přináší lidem i organizacím jednoduché a funkční návody na to, jak dostat do života více energie a zdraví, a to skrz výživu, každodenní návyky i práci s psychikou. Je autorkou Wake Up programu se zaměřením na firemní wellbeing. „Na cestě osobního rozvoje i růstu organizace je potřeba dříve či později přizvat do hry i téma zdraví. Tělo, ve kterém se cítíme dobře, je nezbytným nástrojem pro schopnost řízení nejen hlavou ale i srdcem.“ 
LinkedIn profil 

Eva Možná

Jsem hlavou, srdcem i povoláním designér. Od doby, co si pamatuju, obdivuju vše, co je funkční i krásné; řeší to palčivou potřebu a svoje uživatele přitom těší. Když jsem svůj zájem spojila s vášní pro hravost a začala jsem vytvářet rozvojové a vzdělávací hry, ještě jsem nevěděla nic o pojmech Design Thinking, Human Centered Design nebo Change Management - od té doby se toho hodně změnilo. Nyní se už sedmým rokem plavím pod vlajkou svobodné lodi Court of Moravia. Spravuji naše portfolio, designuju hlavně procesy, služby, zaměstnaneckou i zákaznickou zkušenost s kapkou hravosti a spoustou lidskosti, a klienty provádím transformací při jejich zavádění. Baví mě každá minuta a každá zkušenost, ale radost mám obzvlášť velkou, když jsem obklopena lidmi s designerským mindsetem a společně se nám ho daří šířit dál, protože věřím v jeho potenciál dělat svět lepším.
Medailonek Evy (3 minuty) │ Témata Evy (1 min)

Ondrej Grenčík

V .týždni má na starosti obchod. V redakcii ho takmer ani nevidíme. Počas týždňa je rozlietaný, no piatky nekompromisne venuje svojej veľkej rodine, vtedy sa ho ani nepokúšajte zastihnúť. V juniorskom veku bol futbalový kapitán. Zdravo sa stravuje a miluje steak so sushi, rovnako tiež objavenie skrytého potenciálu.
LinkedIn profil 

Jakub Nešetřil

Na první pohled mne prostě baví programování. Na druhý pohled mne vlastně baví spojování toho technického světa s něčím dalším. V roce 1999 jsem si založil web design agenturu, jejíž hlavním přínosem bylo poznání, že technický um se musí spojit s kvalitním designem (dnes jasné, tenkrát revoluce). V roce 2007 jsem začal budovat z nulý programátorský tým GoodData - a založil mezinárodní úspěch produktu na kvalitním UI/UX. V roce 2011 jsem založil Apiary - s design co-founderem jako hlavní zbraní proti konkurenci. Po prodeji do Oracle jsem pár let přetrpěl v korporátu a teď opět propojuji programátory - tentokrát s veřejně prospěšnými projekty.
Jakubovo představení (1:30)

Radoslav Mizera

Je jedným z troch zakladateľov úspešného medzinárodného startupu Solved, ktorý prináša unikátnu online resp. digitálnu platformu na spoluprácu medzi špičkovými odborníkmi v oblasti zelených technológií.
LinkedIn profil

Michal Kroupa

Michal Kroupa pracuje ve společnosti IKEA na datové a digitální transformaci. Jeho cílem je na jedné straně vytvořit pro zákazníka unikátní personalizovanou zkušenost. Na straně druhé posunout společnost IKEA tak, aby se data a digital staly integrální součástí procesů a uvažovaní na všech úrovních. Jako v jedné z prvních poboček IKEA ve světě zahájil budování smart data týmu. Do nedávné doby taky řídil komerční komunikaci značky IKEA pro region třech zemí. Má magisterské tituly z University of St. Andrews a Univerzity Karlovy. Ve volných chvílích cestuje po světě a zdolává korunu světa.
Michalovo představení (2:30) │ Michalova Témata (0:40)

Jirka Sekera

Moje nativní téma je design. Hned po civilní službě jsem spoluzaložil studio Refresh, které pro malé i velké klienty dodnes zajišťuje jejich internetová řešení, kreativu a vizuální design. Po deseti letech „ve vlastním” jsem přešel do Seznamu, české internetové jedničky, kde jsem pomáhal budovat designérský tým, měnit způsob myšlení a zanedlouho jsem dostal příležitost vést celé oddělení designérů. Souběžně jsem o designu přednášel na VŠE a pražské pobočce NCSU, spolupořádal pražské Creative Mornings a pomáhal s designérskými přednáškami pro konferenci Webexpo.
V průběhu roku 2018 jsem si vyčistil stůl a vyrazil na půl roku připravovat snídaně do surf-housu na jihu Šrí lanky. Odtud jsem se před nedávnem vrátil zpět a rozhlížím se kam dál…
Představení z loňska (3 minuty) │ Profil na ZOOMu

Jan Veselý

Mým hlavním tématem jsou inovace ve vzdělávání. Konkrétně jsou pro mě podstatné otázky spojené se zvyšováním kolektivní inteligence v organizacích a vytváření ekosystému celoživotního vzdělávání.
Vyučuji na Univerzitě Karlově, kde v Kampusu Hybernská vedu Inovační laboratoř. Jsem členem podnikatelského ekosystému Red Button a spolutvůrcem sítě Changemakers ČR.
Vytvořil jsem několik akceleračních programů zaměřených na sociální inovace jako např. Laboratoř Nadace Vodafone. V IBM jsem měl na starosti stážový program Smarter University a v ČR koordinoval Alianci pro mladé (více jak 55 firem s cílem pomoci mladým lidem najít svoje místo ve světě práce). Založil jsem EduFórum (setkávání inovátorů ve vzdělávání) a Lean Startup CZ. Jsem spoluautorem online kurzu www.leancanvas.cz.
Více na http://vese.ly/
Honzovo představení (3 minuty) │Honzova témata (1 minuta) │ Profil na ZOOMu